پرويز ميرزاخاني

به نام یگانه هستی

همراهان جاودانه ، سلام

سایتی که پیش رو دارید حاصل تلاش مجموعه ای از افراد عاشق و خدمتگذار به خداوند و موجودات هستی است . گروه جاودانه گرد هم جمع شده اند تا با هم و با حمایت خداوند و همراهی شما عزیزان پیام عشق ، آرامش ، آگاهی ، خدمت ، شفا و صلح را در وهله اول در ایران و سپس از آنجا به سراسر جهان هستی برسانند .

در عصر حاضر تکنولوژی آنچنان بر زندگی بشر سایه افکنده است که حتی گاهی ما انسانها نیز درست مانند یک روبات رفتار می کنیم ، صبح از خواب بر می خیزیم ، صبحانه ، کار ، کار دوم ، حتی گاهی کار سوم ، برگشت به منزل ، خواب و دوباره صبحی دیگر و تکراری دیگر . شما خود قضاوت کنید که در این شرایط جای چه چیزهایی خالی است ؟ از تفریح و باخبر شدن از حال یکدیگر گرفته تا مسائل معنوی و حضور خداوند .

در چنین فضایی بیماریهای جسمی و روانی نیز بیکار ننشسته اند . آنها نیز پا به پای تکنولوژی و حتی جلوتر از آن ، هر روز ، پیچیده تر و پیچیده تر می شوند و هر روز شاهد نوع پیشرفته تری از یک بیماری قدیمی و یا بروز یک بیماری جدید هستیم . گویی گاهی تکنولوژی قرن حاضر برای مقابله با مشکلات روزمره و بیماریهای شایع نیاز به مکمل دارد تا بتواند موثرتر و سریع تر عمل کند . گروه جاودانه با هم همسفر شده اند تا علوم مکملی را به شما عرضه دارند که در مسیر پرپیچ و خم زندگی ماشینی ، همراهی کارا و مطمئن برای شما باشند .

علومی که با آشنایی با آنها بتوانیم به تواناییها و قدرتهای واقعی انسان به عنوان خلیفله الله پی ببریم . بلکه با شناخت بیشتر خود به شناخت خدای خود برسیم .

و در یک کلام قصد نهایی این گروه حضور جاودانه خداوند در تک تک لحظات زندگی است .

 

                                                                                                           پرویز میرزاخانی

                                                                                                             مربی ری کی

 

بالای صفحه               صفحه اصلی

 

نام كاربر :

کلمه عبور :

 

 

Copyright 2005 :: Javdaneh. All rights reserved.
Web Development Partner :
Design Group , Best View : 1024x768 pixels