میوه چه درختی هستید؟ جدید

    بخشایش خودمان و دیگران ما را از گذشته رها میکند جدید

    بی گناهی دیگران، صبوری شما جدید

    لوییز . ال . هی جدید

    خاطرات خوب بیشتر در ذهن می مانند جدید

    ترین های کلمات جدید

    جملات الهام بخش جدید

    چطوری جوون بمونیم؟ جدید

    دعا (قسمت سوم) جدید

    کلمات را هوشیارانه به کار ببرید جدید

    چرا من؟ جدید

    اثرات فکر مثبت جدید

    اهرام جدید

    طلای خالص جدید

    مراقبه برای صلح جدید

    پدر و مادر، لطفا دنیا را زیبا ببینید جدید

    دعا (قسمت دوم) جدید

    هاله (قسمت دوم) جدید

    تاثیر عمیق موسیقی در تعادل هورمونهای بدن   

    مفهوم آواز پرندگان کشف شد    

شفا و یاری (‌تجسم خلاق)      

فقط برای امروز (قسمت سوم)     

بارتاب آینه    

یک نظریه راجع به دعا و اثرات آن       

حرفهای مرد امیدوار (قسمت سوم)     

بهای مروارید    

بازتاب شناسی Refleology    

هــــالــــه Aura    

    نسخه ای برای خانم های عصبانی (قسمت پایانی)

 فقط برای امروز ( قسمت دوم )     

درخت آرزو       

حمام نشاط آور و رفع خستگی     

    روحیه شما به عنوان یک مرد یا زن چگونه است ؟(تست)

    یک داستان زیبا

    حرفهای مرد امیدوار (قسمت دوم)

    فرشتگان مقرب الهی

    روش جاروی برقی

    نسخه ای برای خانمهای عصبانی (قسمت اول)   

    فقط برای امروز (قسمت اول)

    حرفهای مرد امیدوار (قسمت اول)

    اصول مهارت حل اختلاف

    آیا شما خوشبین هستید ؟

    ببخش ، همه چیز زیباست اما با دیدگانی بینا

    کاربرد هیپنوتیزم در درمان بیماریهای روان تنی

    آناتومی روانی در یوگا

    مدیریت تضاد

 

هــــالـــه

   

  

 

هــــــالـــــــه

 

در کائنات، هیچ چیز" غیر طبیعی"  نیست مگر، آگاهی و فهم محدود ما انسانها از طبیعت!

آن چیزی که ما فکر می کنیم " می دانیم" ، تنها قطره ای کوچک از دنیای دانش است.

 

در گذشته های دور، مردم از  جیزهایی که توضیحی راجع به آن نداشتند شگفت زده می شدند و آنها را معجزه می نامیدند. در مدت زمانی دور، مردم قادر به دیدن هاله ها بودند.افرادی که از نظر معنوی و روحانی بسیار پیشرفته بودند مانند " بودا" ، مسیح و شاگردان آنها ، در نقاشی ها سرشان توسط  حلقه ای از نور طلایی احاطه شده ؛ چراکه بعضی از هنرمندان، قادر به دیدن هاله ها بودند.

در منطقه ای از استرالیا، می توان نقاشیهای روی دیوار غارها که مربوط به زمان قبل از تاریخ هستند را پیدا کرد که هزاران سال قدمت دارند. در این نقاشیها مردم توسط حلقه های نور طلایی احاطه شده اند.

طبیعت، هرآنچه را که ما برای دیدن هاله نیاز داریم به ما داده است. تمام چیزی که نیاز داریم، دانش اینست که چگونه حواس خود را همراه با نیروی هوشیار خود بکار ببریم. چنانچه تصمیم بگیرید اما تمرین نکنید، هییچگاه قادر به دیدن هاله ها نخواهید بود..از روی دیگر، چنانچه چیزی را به خودی خود می بینید، دیگر نیازی نخواهد بود تا به دیگران وابسته شوید و به آنها اطمینان کنید، چون خود شما خواهید دانست و از دانش خود برای یادگیری بیشتر استفاده می کنید.

در گذشته ، بسیاری از افراد بزرگ ادعا کرده‌اند که " ما چشم داریم ، اما نمی بینیم"! در ادامه این مبحث ، شما دریافت خواهید کرد که این جمله چه معنایی در بر دارد.

 

هاله چیست؟

به نظز می رسد هرچیزی در دنیا، تنها یک ارتعاش باشد. هراتم، هر ذره از اتم، هر الکترون، هرذره از هر عنصر، حتی افکار و هوشیاری ما، همه ارتعاشند. بنابر این، می توان هاله را بعنوان پاسخ ارتعاشی الکتروفونی یک شئ با القا خارجی بدانیم. مانند نور محیطی. این معنی و مفهوم از هاله، برای هدف خواندن هاله‌ها کافی است و ما را برای دیدن ارتعاش هاله ها وتمرین کردن راجع به آن مجهز می کند.

مهمترین خاصیت هاله اینست که، بنظر می رسد حاوی اطلاعاتی درباره ی شخص است.

 

 هاله‌ی اطراف اشیاء زنده ( هوشیار) مانند مردم، گیاهان، و... با گذشت زمان تغییر می کند. گاهی  اوقات این اتفاق  بسیار سریع می افتد.

هاله ی اطراف اشیاء غیر زنده، مانند سنگها، کریستالها، آب و ... عمدتاً ثابت و بدون تغییر می باشند. ( این موضوع بنابر مشاهده دانشمندان روسی که  روش " اثر کرلیان" را برای مطالعه ی هاله ها در 50 سال گذشته استفاده کرده اند، ثابت شده است.)همچنین هاله ی اطراف انسان تا اندازه ای از مواج الکترو مگنتیک، ساخته شده است.

بنظر می رسد فرکانس پایین امواج کوتاه ، و قسمت مادون قرمز شده‌ی گرمای بدن با سطوح پایین کارکرد بدن مانند ساختار دی.ان. آ ، متابولیسم، چرخش خون، و غیره مرتبط باشند.در حالیکه فرکانس بالا ( امواج ماورا بنفش، ) بیشتر با فعالیتهای هوشیار و آگاهانه مانند خلاقیت، تصمیم گیری، حس شوخ طبعی، و احساسات، مرتبطند.

 هر شخصی تا اندازه ای قادر به دیدن هاله خواهد بود و این موضوع ، شامل حال کودکان نیز می شود.در زیر اشاره بسیار کوتاهی به این موضوع می نماییم:

 کودکان و هاله

کودکان خیلی خردسال ( تا قبل از 5 سالگی) بطور طبیعی، قادر به دیدن هاله ی بزرگسالان می باشند، اما معمولا در دراز مدت این طبیعت ذاتی توسط دنیای مادی گرایی سرکوب می گردد.

به چه دلیل نیاز به دیدن هاله داریم؟

رنگها و شدت هاله، مخصوصاً بالای سر و دور سر، معانی بسیار خاصی دارند. با دیدن هاله شخص، اصولاً شما می توانید افکار وی را قبل از اینکه به زبان بیایند بخوانید.چنانچه چیزی که فرد به زبان می آورد با رنگ هاله شما یکی نباشد، متوجه می شوید که شخص در حال دروغ گفتن است. و در واقع هیچ کس قادر به دروغ گفتن در مقابل شما نخواهد بود.هیچ کس قادر نیست رنگ هاله خود را تغییر دهد و رنگ هاله، نشان دهنده ی طبیعت واقعی و نیات ماست.

همچنین هاله، هویت روحانی ما را نشان می دهد. وقتی شما فردی با هاله روشن و تمیز و شفاف می بینید، می توانید مطمئن باشید که چنان فردی، انسان خوب و از لحاظ روحانی پیشرفته است.حتی اگر وی شخصی متواضع باشد و یا خود از حالتش آگاهی نداشته باشد. زمانی که شما فردی را با هاله ی خاکستری یا سیاه می بینید، می توانید مطمئن باشید که چنان فردی، نیات غیر روشنی دارد....

بنظر می رسد با خواندن هاله ها، قادر به تشخیص مشکلات در بدن و شناسایی بیماریها، قبل از آنکه در جسم ما ظاهر شوند باشید. با کنترل آگاهانه ی هاله تان قادر به درمان خود خواهید بود.

اگر چه درمان بدن فیزیکی در مقایسه با چیزی که می بینیم ، هیچ چیز نیست و تنها یکی از موارد کاربرد هاله بینی می باشد اما خواندن هاله می تواند برای هوشیاری و رشد روحانی ما و آگاهی ما از طبیعت مفید باشد.

همه افراد ، در اطراف خود دارای هاله ای هستند، اما اکثر افراد روی زمین، هاله های بسیار ضعیف و کندی دارند. به نظر می رسد این موضوع به دلیل شرایط زندگی ماده گرایانه ( ماتریالیستی) و سرکوب گرانه رشد هوشیاری و ترس و پرورش رشک و حسادت و سایر احساسات مشابه می باشد.چنین نگرشی، طبیعت واقعی افراد را سرکوب می کند و به نظر می رسد که هاله شان نیز سرکوب می شود.

زمانی که دیدن هاله را یاد گرفتید، آماده باشید که یک سؤال سخت را پاسخ دهید : " آیا می توانید به من بگویید هاله من چه رنگی است؟ " و زمانهایی که هاله ای نمی بینید یا چیزی می بینید اما نمی خواهید راجع به آن صحبت کنید، یکی از بهترین جوابهایی که می توانید بدهید اینست که :" چرا خودت نمی روی یاد بگیری؟ "

 

 

انتخاب و ترجمه مطلب از :سیمین عمرانی

 

 

                                                                                             

 

مطلب بفرستید     مطلب بعدبالای صفحهصفحه اصلی

 

نام كاربر :

کلمه عبور :

 

 

Copyright 2005 :: Javdaneh. All rights reserved.
Web Development Partner :
Design Group , Best View : 1024x768 pixels